top of page
pic_02_2020_02.jpg

New Sustainable
Agriculture Platform

החזון שלנו:
לספק תזונה טבעית ובריאה לכל האנושות במחירים הוגנים
תוצרת טרייה וטעימה נקיה מהדברה וכימיקלים בדיוק כמו בטבע, בניית תשתית הזנה ברת קיימא

במשך יותר מ8 שנים, אנחנו עובדים עם חוקרים ומהנדסי אגרו בעלי שם עולמי לפיתוח הידע והמומחיות הייחודיים שלנו. זה אפשר לנו לבנות את הקונספט של החווה המתקדמת ביותר, המבוקרת לחלוטין, המבוססת על הידרופוניקה, אקוואפוניקה ומצעים מנותקים, המגדלת מוצרים מושלמים ורעננים.

המחקר ופיתוח הם חלק מובנה מה- DNA שלנו. זה המפתח ליתרון התחרותי שלנו.

 

אנחנו ממשיכים לבצע השקעות משמעותיות במו"פ בכדי לפרוץ את גבולות האגרו-טק. אנו בונים את העתיד באמצעות תוכנית ייחודית לפיתוח פרוטוקולים של גידולים. אנחנו יכולים ליצור, להרבות ולפתח זרעים בהזמנה אישית המותאמים אישית לחקלאות הידרופונית ומצעים מנותקים. כל הגזעים הללו אינם GMO ומיוצרים תוך שימוש בתהליך גידול טבעי של 100%. אנו מתנסים בגידולים חדשים ומפתחים פתרונות הנדסיים מדי יום.

 

פיתחנו מערכת חקלאות חדשה ואנחנו משקיעים ללא הרף במחקר ופיתוח. אנו עוקבים, בודקים, מייעלים, וחוקרים. זה תהליך אינטגרטיבי. בנינו את קונספט החווה המתקדמת, יישמנו את הטכניקות החקלאיות החדשות שלנו, יצרנו את תנאי הגידול המושלמים ובדקנו את הגידולים שלנו באופן חיצוני על ידי אנשי מקצוע ומעבדות בדיקה.

 

החזון שלנו הוא הוא לייצר תוצרת טרייה וטעימה, כפי שהתכוון הטבע. הטכנולוגיה החדישה בחווה שלנו מאפשרת לנו לעשות זאת. זה מעצים אותנו לייצר תוצרת עקבית, ברת קיימא, באיכות מעולה, נקייה לחלוטין וללא חומרי הדברה.

 

בזכות המחקר והרצון העז שלנו לאיכות הגבוהה ביותר, ובזכות התשוקה האגרונומית והיזמית שלנו שמעוררת אותנו לחדש, אנו ממשיכים לחפש שלמות ולעולם לא להסתפק בפחות.

 

איך אנחנו עושים את זה:

אנחנו משתמשים בטכנולוגיה ובמומחיות חקלאית מתוחכמת לגידול יבולים בסביבה מבוקרת לחלוטין. זה מאפשר לנו לגדל באופן עקבי צמחים מעולים בכל ימות השנה,  ללא חומרי הדברה או ריסוסים כימים, בדיוק כפי שהטבע התכוון.

 

למה אנחנו עושים את זה:

התוצרת הטרייה שאנחנו אוכלים לעיתים קרובות עשויה להראות טבעית, אך עם כמות הכימיקלים והריסוסים שמשתמשים בתהליכי הגידול היום, זה לא המקרה. בנוסף, תנאי האקלים הסביבתיים משפיעים כל הזמן על איכות התוצרת. אנו מאמינים בעתיד נקי יותר, בריא יותר ובקיימות. אנחנו שואפים לייצר מזון שממזער נזקים סביבתיים. על ידי יצירת דרך חקלאית חדשה לעתיד, אנחנו רוצים להזין את ילדי המחר בתוצרת טבעית איכותית ונקייה לחלוטין.


אנחנו משתמשים בשיטות שהטבע לימד אותנו ומשלבים אותן עם טכנולוגיה חדישה. על ידי השקעת זמן במחקר, באגרונומיה ובחקלאות, יצרנו דרך חדשה לגידול יבולים. תהליך זה כולל את השלבים העיקריים הבאים.

אדמה ושורשים

זרעים ותחילת גדילה

יש צמחים שמתחילים כזרע, ויש צמחים שנוצרים מענפים קטנים שנלקחו מצמחי אם שאנו שומרים בחדרים מיוחדים בחווה שלנו. הצמחים שלנו מתחילים את חייהם בשתילה עדינה ואוהבת,. כל זה נעשה בסטנדרטים האיכותיים ביותר.

DSC_0882.JPG

אדמה ושורשים

אנו מאמינים שליבתו ותחילתו של צמח מתחילים בשורשיו. הצמחים מטופחים על ידי מה שיש באדמה או במים והאגרונומים שלנו השקיעו כמות אדירה של מו"פ לפיתוח האדמה והמים הטובים ביותר לצמחים שלנו, בהשראת הטבע.

IMG_3133.JPG

אריזה אוטומטית

לפני שאנחנו אורזים את הגידולים שלנו, צוות בקרת האיכות בודק באופן חזותי את התוצרת שלנו ומוודא שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שלנו. רק אז מותר לשלוח אותם לקו האריזה האוטומטי שלנו.

dev_1_edited.png

יצירת תנאי גידול מיטביים

הצמחים מתחילים באזורים מיוחדים ומקבלים תנאי אור, רמות טמפרטורה ולחות אופטימליות ליצירת תנאי גידול מושלמים לשלב הגידול הראשון. מכיוון שאיננו משתמשים בחומרי הדברה, החווה שלנו מותאמת לסטנדרטים בטיחותיים והיגייניים גבוהים כדי להבטיח את בריאותם של כל צמחינו.

0F7DA2E4-5523-42A1-9D73-8175F10503B5_1_105_c.jpeg

We Provide The
Original Food Of Nature!

התוצרת שלנו

הפירות והירקות, צמחי המרפא, הפטריות והירוקים הגדלים היום בחוות שלנו, נבדקים על ידי מעבדות מיוחדות . שיטות החקלאות והייצור שלנו הן מושג מוכח: התוצרת שלנו היא ללא ספק בעלת חיי המדף והרעננות הארוכים ביותר, ודירוג הטעם והביקורת החזותיים הגבוהים ביותר.

 

המוצרים שלנו הם 100% טהורים וטבעיים. הם אינם מכילים חומרים כימיים או ביולוגיים. אנו משתמשים בדשנים המעניקים לצמחים שלנו את החומרים המזינים הדרושים להם בכדי לעזור להם לגדול.

הצמחים שלנו גדלים במתודולוגיה עקבית. הגדרנו פרופיל צמחי אישי לכל סוג צמח, כך שיוכל לפרוח כל השנה, ללא תלות בכל תנאי הסביבה או בכל גורם חיצוני אחר. על ידי טיפול בצמחים שלנו בזהירות רבה הצרכנים יכולים ליהנות מחיי מדף ארוכים בהרבה מהתוצרת המועדפת עליהם.

אנחנו שומרים על הצמחים שלנו על ידי מינימום התערבות אנושית ואנחנו נטולי הדברה לחלוטין. זה מפחית באופן דרמטי את זיהום הצמחים ומציע צריכת מזון בטוחה יותר.

 

לפירות והירקות שלנו שלנו תכונות רבות ושונות. ניתן להשתמש בטעם, במרקם, בארומה ובצורה להגדלת טעמים בדרכים מעודנות ונועזות המשקפות את המטבחים המגוונים ברחבי העולם.

קיימות

אנו מאמינים שגידול מזון נקי עוזר להפוך את העולם למקום בריא יותר.

FARM&CO פועלת ללא לאות כדי למזער את השפעתה על הסביבה. אנו רציניים בנוגע ל"חובת הזהירות "הסביבתית שלנו לקיים את המשאבים היקרים הגלובליים שלנו אשר יועילו לדורות הבאים.

כדי להשיג זאת אנו משתמשים במערת מים אקולוגית וטבעית (וצורכים 80-90% פחות מים מכל צורת חקלאות אחרת). אנו מעודדים את עובדינו לתהליכי משוב שיהפכו אותנו לרזים וירוקים יותר. ללא הדברה אנו משתמשים רק במרכיבים טבעיים וטהורים. 

מה עוד אנחנו עושים:

IMG-20220906-WA0007_edited.jpg

SUPER MUSHROOM

גידול מתקדם של פטריות מרפא ופטריות מאכל של עשרות מינים וזנים 

www.super-mushrooms.com

goji-berry-fruit.jpg

FRESH
SUPER-FOOD

אנחנו מגדלים סופר פוד טרי וטבעי מרחבי העולם

LIVING GREEN

LIVING GREEN

בנייה של מערכות מתקדמות לגידול הידרופוני ואקוואפוני לשימוש מסחרי, לשימוש בייתי ולשימוש לימודי 

www.Livingreen.co.il

צבעי מאכל טבעיים

FOOD COLORING

צבעי מאכל טבעיים ואורגנים באיכות גבוהה מאוד ובמחיר אטרקטיבי

IMG-20221013-WA0046 (1).jpg

SUPER MEET

ייצור של תחליפי בשר על בסיס פטריות, טעימים, מזינים ובריאים עם טעם של בשר אמיתי

www.super-mushrooms.com

IMG-3444+(1).jpg

BUSH-FIRE

תחליפי טבק טבעיים ואורגנים, ללא טבק וניקוטין, מגוון גדול של סוגים

bottom of page